KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509314
nr 1250 9314
Iwar Donnér
(1884-1964), Sverige
Oljemålning, Hamn. Signerad. Olja på pannå, 19x23
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2019
kl 18:43:09
27/4 14:33:14
Iwar Donnér
Läs mer om Iwar Donnér